این واحد سهاالکترونیک که خود از دو بخش “نوآوری و تحقیق” و “برنامه ریزی و توسعه” تشکیل می شود با هدف مدیریت پروژه های شرکت در حوزه پروژه های صنعتی، توسعه عرضی محصولات شرکت، و افزایش کیفیت و کمیت سبد محصولات موجود فعالیت خود را آغاز کرده و در همین راستا شاهد پیشرفت هر روزه سهاالکترونیک در طراحی محصولات جدید، سفارش محصولات خاص به سفارش مشتری، و بهبود کیفیت محصولات پیشین هستیم. این بخش از طریق آزمایشگاه تست مدار و سیستم (Circuits & Systems Test Lab) دانشگاه صنعتی اصفهان، مجهز به جدیدترین تکنولوژی های مورد نیاز می باشد و به واسطه این ارتباط با دانشگاه، از به روز ترین اطلاعات و پژوهش ها در حوزه طراحی و ساخت پروژه های صنعتی برق ، الکترونیک و مکانیک بهره مند می باشد. متخصصان این بخش پس از تکمیل تحصیلات خود در بهترین دانشگاه های ایران و خارج از کشور و بهره مندی از سابقه فعالیت کافی و تجربیات مهندسی، وارد سهاالکترونیک شده اند.
در کنار تیم خدمات، تیم مهندسی سهاالکترونیک که متشکل از متخصصان بخش های طراحی صنعتی، مکانیک و الکترونیک می باشد، در سال های اخیر با تعریف پروژه های تحقیق و توسعه و طراحی محصولات خاص برای مشتری، توانمندی خود را در به روز رسانی محصولات، ارائه خدمات تخصصی برای پشتیبانی محصولات، تعریف محصولات جدید و طراحی محصولات خاص به عرصه عمل درآورده است. یکی از فعالیت های سهاالکترونیک، تعریف محصولات برای مشتریانی است که بنابر اقتضای محیط، تجهیزات صنعتی، هزینه تجهیزات و …، نیازمند تغییراتی در محصولات می باشند. مراحل سفارش محصولات خاص مشتری ساده بوده و تمامی محصولات از خدمات پس از فروش بخش خدمات سهاالکترونیک برخوردار خواهند بود.
همکاری با شرکت های تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع
کیفیت، زمان¬بندی تحویل و قابلیت اطمینان¬ پذیری محصولات سهاالکترونیک، از جمله ویژگی¬ های منحصر به فرد این شرکت می باشد. این موضوع موجب همکاری شرکت¬ های فعال در صنایع نف ، گاز ، پتروشیمی و کارخانه های تولیدی با این شرکت گردیده است.