هوشمندسازی ساختمان با سها الکترونیک- درباره سها الکترونیک

هوشمندسازی ساختمان با سها الکترونیک تجربه ای بی نظیر برای شما خواهد بود به این دلیل که : 

خانه هوشمند سها الکترونیک به مدیریت جناب آقای مهندس حقیقی با هدف توسعه ی پروژه های صنعتی، طراحی و تولید محصولات به روز دنیا در زمینه‌ی خانه هوشمند و الکترونیک تاسیس و گسترش یافت .  

در کنار تیم خدمات، تیم مهندسی سها الکترونیک که متشکل از متخصصان بخش‌های طراحی صنعتی  و الکترونیک می‌باشد، در سال‌های اخیر با تعریف پروژه های تحقیق و توسعه و طراحی محصولات خاص برای مشتری در زمینه‌ی خانه هوشمند، توانمندی خود را در به‌روزرسانی محصولات، ارائه خدمات تخصصی برای پشتیبانی محصولات، تعریف محصولات جدید و طراحی محصولات خاص به عرصه عمل درآورده است.

تمامی محصولات از خدمات پس از فروش بخش خدمات سهاالکترونیک برخوردار خواهند بود.

کیفیت، زمان‌بندی تحویل و قابلیت اطمینان پذیری محصولات سهاالکترونیک، از ویژگی‌های منحصر به فرد هوشمندسازی ساختمان با سها الکترونیک می‌باشد. این موضوع موجب همکاری شرکت‌های فعال در صنایع ، با این شرکت گردیده است.

مدیریت ساختمان  و تجهیزات خانه هوشمند به دلیل جلوگیری از اتلاف انرژی در ایران  رواج پیدا کرده و مرکز هوشمند سازی سها الکترونیک با تکیه بر تجربیات و  تخصص خود اقدام به تولید محصولات خانه هوشمند با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه نموده است تا بتوانیم در جهت پیشرفت و توسعه  ایران عزیزمان افتخاری باشیم  

هوشمندسازی ساختمان با سها الکترونیک
هوشمندسازی ساختمان با سها الکترونیک

هوشمندسازی ساختمان با سهالکترونیک دارای برجستگی‌های است همچون:

 

متخصصان خانه هوشمند سها الکترونیک در زمان کوتاهی ساختمان شما را _در هر مرحله ­ای که باشد_ بررسی نموده و مشاوره­ های رایگان را در اختیار شما قرار می­ دهند. 

لازم به ذکر است که تمام محصولات خانه هوشمند سها الکترونیک کاملا ایرانی هستند و توسط متخصصان این شرکت طراحی و تولید می­‌شوند.

هوشمندسازی ساختمان با سها الکترونیک دارای تجهیزاتی است که  علاوه بر اینکه ایمنی خانه را تامین و زیبایی محیط را دوچندان می­‌کنند، از مهم­ترین ابزار صرفه‌جویی در مصرف انرژی هم در نظر گرفته می‌شوند.

فرض کنید کلیدهای لمسی هوشمند سها الکترونیک در منزل شما نصب هستند. ارتباط این کلیدها با پنل مرکزی این امکان را برای شما فراهم می­‌کند که روشنایی­‌های اضافی را در منزل خاموش کنید و در مصرف برق صرفه­‌جویی کنید. و یا با مدیریت سیستم گرمایش منزل خود از طریق اپلیکیشن خانه هوشمند، در مصرف بهینه گاز تلاش کنید و با آبیاری زمانمند باغچه­‌ها میزان مصرف آب را کنترل نمایید.

امروزه تجهیزات هوشمندسازی ساختمان بسیار متنوع و بعضا گران­‌قیمت هستند. از مهم­ترین ویژگی­‌های خانه هوشمند سها الکترونیک، قیمت مقرون‌به‌صرفه تجهیزات هوشمندسازی ساختمان است. شما با قیمتی باورنکردنی می­‌توانید منزل، محل کار، باغ، ویلا و یا هر مکان دیگری را هوشمند نمایید.

این درحالی است که قیمت مناسب اصلا از کیفیت کار کم نکرده است و شما از طراحی، جنس و رنگ زیبای محصولات به‌ویژه کلیدهای لمسی هوشمند شگفت­‌زده خواهید شد.

پس از خرید هر کالایی، یکی از دغدغه‌های اساسی افراد گارانتی و خدمات پس از فروش آن کالا می‌­باشد.

خانه هوشمند سها الکترونیک خیال شما را نیز از این جهت راحت کرده است و محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش 18 ماهه ارائه می­‌کند.

از دیگر ویژگی­‌های خاص محصولات خانه هوشمند سها الکترونیک، نصب و راه‌اندازی آسان آن­هاست؛ به طوریکه بدون نیاز به تخصص در زمینه خانه هوشمند و رویارویی با پیچیدگی­‌های زبانی غیر از زبان فارسی، این محصولات در ساختمان نصب می‌­شوند و کاربران به راحتی با اپلیکیشن خانه هوشمند ارتباط برقرار می­‌کنند.

بنابر آنچه که گفته شد، هوشمندسازی ساختمان علاوه بر اینکه  مدرن کردن و ایمن نمودن ساختمان را تامین می­‌کند، در جهت کاهش مصرف انرژی نیز کمک شایانی به انسان­‌ها و حفظ منابع با ارزش کره زمین نموده است.

از طرفی تمام تجهیزات هوشمندسازی ساختمان در شرکت سها الکترونیک بر پایه دانش، تخصص و مهارت طراحی و تولید شده ‌اند و علاوه­ بر اینکه هزینه مناسبی دارند، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 18 ماهه هستند. بنابراین هر گاه مشکلی برای کلیدهای لمسی هوشمند، پنل مرکزی، اپلیکیشن خانه هوشمند و یا هر تجهیز دیگری به وجود بیاید متخصصان و تکنسین­‌های خانه هوشمند سها الکترونیک در اسرع وقت در جهت رفع آن مشکل تلاش خواهند کرد.

تماس با سها الکترونیک

        اصفهان ، نجف آباد   
        09132315835   
سها الکترونیک

نمونه پروژه‌های انجام شده توسط سها الکترونیک