هوشمندسازی فروشگاه کالای خواب شفیعی یکی دیگر از پروژه های پرافتخار سها الکترونیک در زمینه خانه هوشمند  است. که برای توضیح امکانات و شرایط این پروژه در خدمت شما هستیم .

همانطور که می‌دانید با کمک تکنولوژی‌های خانه‌هوشمند کنترل و مدیریت ابزار و وسایل، به یک امر بدیهی  تبدیل شده است.

برای هوشمندسازی یک فروشگاه کالای خواب میتوان از انواع تجهیزات خانه هوشمند سها الکترونیک استفاده کرد. که همه ی این تجهیزات در راستای هم جهت بهبود عملکرد و آسان سازی امور و هم چنین کم شدن خطاهای انسانی به صورت هدفمند عمل میکنند تا تجربه خرید مشتریان را ارتقاء دهند و حس رضایت را در انها افزایش دهند.

استفاده سیستم های یکپاچه مدیریتی که قابل دسترسی از طرق موبایل و کنترل از راه از دور حتی با استفاده از پیامک مهمترین دلیل استفاده از ابزارهای خانه هوشمند توسط این مشتری عزیزمان بده و قطعا کیفیت محصولات سها الکترونیک بهترین انتخاب آنها بوده است. 

سیستم های یکپاچه امنیتی که تضمین شرکت سها الکترونیک است تا اجازه دسترسی افراد غیرمجاز به تنظیمات یا نرم افزار سها الکترونیک با ایجاد پروتکل های قوی گرفته شود. 

در پروژه هوشمندسازی فروشگاه کالای خواب شفیعی مهمترین دلیل مشتری عزیزمان از هوشمندسازی این بود که در زمان تعطیلی و وقتی که مدیریت مجموعه مسافرت بودند بار درخواستیشون رسیده بود و پشت درب بسته مونده بود ! 

با هوشمندسازی درب برقی این مجموعه از این مشکل  برای دفعات بعدی جلوگیری شد. و در این صورت نیاز به حضور افراد برای باز کردن درب نیست و خیلی راحت از راه دور می توانند این امر را مدیریت کنند.

در صورتی که دسترسی به وای فای نداشته باشند با ارسال پیامک های کدگذاری شده این امر مهم قابل اجراست و هیچ محدودیتی برای ایشان نخواهد داشت.

از طرفی روشنایی و سیستم گرمایش و سرمایش این پروژه نیز هوشمندسازی شده است. و این موضوع تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از  اتلاف انرژی این مجموعه داشته است. و علاوه بر این به زیبایی محیط نیز چندین برابر اضافه شده است . 

هوشمندسازی فروشگاه کالای خواب شفیعی مانند سایر پروژه‌های هوشمندسازی سها الکترونیک  مزایای متعددی را برای مدیران و هم‌چنین مشتریان داشته است. شرکت سها الکترونیک تلاش کرده است تا با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا به صورت دانش‌بنیان و با استفاده تخصص مهندسین کشور عزیزمان ایران و با تولید تجهیزات هوشمندسازی ساختمان به صورت  منحصر به فرد ‌به لحاظ کیفیت و قیمت در خدمت مشتریان و مدیران باشد تا بتوانند بهترین تجربه را در خانه هوشمند و هوشمندسازی ساختمان داشته باشند.

در پروژه هوشمندسازی کالای خواب شفیعی از  پنل مرکزی فول برای مدیریت کلی تجهیزات و  گجت هوشمند برای کنترل هوشمند سرمایش و گرمایش محیط مورد استفاده قرار گرفت. و به نحوی برنامه ریزی شده است که کنترل روشنایی و سایر تجهیزات هم با استفاد از ریموت و هم با استفاده از اپلیکشن خانه هوشمند از طریق تلفن همراه امکان‌پذیر باشد.

رضایت شما افتخار ماست .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]