با هوشمندسازی تالار هشت‌بهشت توانستیم یک تجربه  کاربری بسیار زیبا تر برای حضار فراهم کنیم و از آنجایی که تالار به عنوان مکانی برای جشن و پایکوبی ، جلسات و سایر فعالیت ها و با تعداد بالایی از مهمان ها  می‌باشد که البته پذیرایی از مهمان‌ها برای میزبان اهمیت زیادی دارد، بنابراین نیار به کنترل هوشمند و متمرکز بالایی در زمینه خانه هوشمند دارد.

تیم تخصصی سها الکترونیک با هوشمندسازی تالار هشت بهشت این کنترل و مدیریت روشنایی و زیبا سازی محیط را برای کارکنان تالار ساده تر و راحتر نموده است تا بتوانند در ارائه خدمات عالی به مهمانان تجربه بهتری داشته باشند.

با توجه به خواسته‌های مدیریت تالار هشت بهشت برای طراحی و استفاده از امکانات خانه هوشمند تیم تخصصی سها الکترونیک سیستم هوشمند این تالار را برنامه‌ریزی و طراحی نمودند تا بتوان به صورت یکپارچه براساس الزامات عمکردی این تالار با سالن‌های متفاوت، ارائه خدمات بهینه نمود.

هوشمندسازی تالار هشت‌بهشت به گونه‌ای است که می‌تواند هر نوع جشن و مراسمی را پوشش دهد.
در هوشمندسازی تالار هشت‌بهشت مدیران می‌توانند از طریق پنل مرکزی هوشمند و با استفاده از ریموت سیستم روشنایی خود را کنترل کنند . تجهیزات هوشمندسازی ساختمان از برند سها الکترونیک در این تالار استفاده شده است وفضای بسیار مناسبی برای فعالیت‌های متنوع ایجاد کرده‌اند.
کنترل یکپارچه بر روی تمامی این سیستم‌ها و اجرای بی‌نقص و کامل می‌تواند کیفیت بالای تمامی جشن‌ها را تضمین نماید. به خاطر وجود همین تضمین و ضمانت راسخ سیستم هوشمند سها الکترونیک،‌ برای تمامی افراد و مهمانان در این تالار شیک، یک تجربه عالی رقم زده خواهد شد.

هوشمندسازی تالار هشت‌بهشت  به کاربران این امکان را می‌دهد که به طور دقیق روشنایی نور را مدیریت کنند و در مقایسه با نورپردازی سنتی سهم عظیمی در کاهش انرژی و سادگی استفاده و کنترل آن داشته باشد .

تمام این‌ها برای ایجاد یک تجربه کنترل روشنایی راحت تر و دلپذیرتر در انواع سالن‌ها و ساختمان‌های هوشمند بسیار مورد توجه است.

رضایت شما افتخار ماست .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]