هوشمندسازی منزل آقای نوری

هوشمندسازی منزل آقای نوری ویژگی‌های مثبت بسیار زیادی دارد که باعث شده امروزه جزء ضروریات زندگی افراد گردد. یکی از جذابترین بخش‌های خانه هوشمند، سهولت و رفاه بیشتر برای کاربران می‌باشد. برای هوشمندسازی ساختمان از طرف متخصصین سها الکترونیک یک سناریو تعریف می‌شود و با اجرای آن، عملیات مختلفی در خانه هوشمند انجام  می‌گردد .

سناریوی هوشمندسازی ساختمان تعریف شده برای هوشمندسازی منزل یا خانه هوشمند یا هتل هوشند یا  یک باغ تالار هوشمند یا رستوران هوشمند و حتی محل کار و  … می‌تواند کاملا متفاوت باشد که در روند اجرای این طرح و تعداد و نوع تجهیزات مورد نیاز جهت هوشمندسازی بسیار تاثیر گذار است.

در هوشمندسازی منزل آقای نوری که حدودا 350 متر زیر بنا را داراست شامل سناریویی به شکل زیر می باشد :

در این روند از محصولات برند سها الکترونیک که شامل : پنل مرکزی هوشمند ، گجت هوشمند ، کلید های لمسی هوشمند ، ریموت کنترل و اپلیکشن خانه هوشمند می‌باشد مورد استفاده قرار گرفته است.

ابتدا تمامی فرآیندها طبق نیاز و سلیقه کارفرما و تخصص تیم سها الکترونیک جهت هوشمندسازی منزل آقای نوری تنظیم، طراحی و برآورد شده است. سپس کلیدهای لمسی هوشمند که به انتخاب مشتری به رنگ مشکی در نظر گرفته شد و تعبیه گشت. و پس از آن از پنل مرکزی فول به جهت مدیریت کلی ساختمان و دستوردهی و ارتباط با اپلیکشن خانه هوشمند استفاده شد.

هم چنین در مرحله ی بعدی  از یک گجت هوشمند از برند سها الکترونیک جهت کنترل هوشمند پرده برقی و کولر گازی استفاده شد.

و برای آبیاری هوشمند نیز پس از نیازسجی های مورد نیاز این سیستم  با موفقیت طراحی و پیاده سازی شد.

کاهش مصرف انرژی یکی از مسائل حائز اهمیتی است که معمولا در هوشمندسازی ساختمان مدنظر قرار می‌گیرد . به این ترتیب که روشنایی اضافی را به راحتی بدون صرف زمان یا نیاز به جابه جایی می‌توان مدیریت نمود.

در برخی موارد که در سفر هستید می‌توانید ابیاری منزل خودتان را میدیریت کنید و نیاز نیست که به کسی بسپارید که این کار را انجام دهد. و موارد مشابه به این امور که در هوشمندسازی ساختمان ها بسیار اهمیت دارند و موردتوجه کارفرماهاست.

تحویل به موقع کار ، نظارت کامل روی روند انجام کار و ارائه بهترین کیفیت از تجهیزات هوشمندسازی ساختمان و کیفیت انجام کار از جمله تعهدات سها الکترونیک بوده که در هوشمندسازی منزل آقای نوری به خوبی انجام شد و رضایت مشتری را به همراه داشته است.

تیم قدرتمند سها الکترونیک در تمامی روند انجام این پروژه در کنار کارفرما بوده‌اند و به خوبی تمامی مراحل تکمیل شده است.

روند استفاده و به کاربردن ایمن تمامی این امکانات نیز توسط تیم سها الکترونیک آموزش داده شد.

 

رضایت شما افتخار ماست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]