هوشمندسازی تالار و رستوران نجف ، شهید کاظمی یکی دیگر از تجربه‌ های جدید و شیک در زمینه خانه هوشمند سها الکترونیک است که با شرح امکانات آن همراه شما هستیم. همانطور که می‌دانید با کمک تکنولوژی‌های خانه‌هوشمند کنترل و مدیریت ابزار و وسایل، دیگر رویا نیست و به یک حقیقت شیرین تبدیل شده است.

در هوشمندسازی تالار و رستوران نجف نیز همانطور که در صنعت تالارداری و رستوران‌گردانی  استفاده از جدیدترین فناوری‌ها جهت جلب رضایت هرچه بیشتر میهمان‌ها و افزایش بهروری تالارها به طور پیوسته مورد توجه بوده و امر بسیار مهمی تلقی می‌شده، در این پروژه نیز بسیار حائز اهمیت بوده که تیم تخصصی سها الکترونیک توانسته با موفقیت به این مهم دست یابد و با افتخار رضایت مشتریان خود را همراه داشته باشد و به این جهت نامش را پر آوازه کرده است.

هوشمندسازی تالار و رستوران نجف مانند سایر پروژه‌های هوشمندسازی مزایای متعددی را برای مدیران و هم‌چنین مشتریان داشته است. شرکت سها الکترونیک تلاش کرده است تا با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا به صورت دانش‌بنیان و با استفاده تخصص مهندسین کشور عزیزمان ایران و تولید تجهیزات هوشمندسازی ساختمان به صورت  منحصر به فرد ‌به لحاظ کیفیت و قیمت در خدمت مشتریان و مدیران باشد تا بتوانند بهترین تجربه را در خانه هوشمند و هوشمندسازی ساختمان داشته باشند.

در پروژه هوشمندسازی تالار رستوران نجف شهید کاظمی از یک پنل مرکزی فول برای مدیریت کلی تجهیزات و 4 گجت هوشمند برای کنترل هوشمند کولرهای گازی مورد استفاده قرار گرفت و به نحوی برنامه ریزی شده است که کنترل روشنایی و سایر تجهیزات هم با استفاد از ریموت و هم با استفاده از اپلیکشن خانه هوشمند از طریق تلفن همراه امکان‌پذیر باشد.

که این امر در ارتباط با سیستم روشنایی موجب صرفه‌جویی در مصرف برق تالار و رستوران می‌شود.

هم‌چنین می‌توان سیستم روشنایی تالار را مطابق با خواسته‌ها و انتظارات مهمان‌ها و فقط با لمس یک گزینه و بدون حضور در مکان یا نیاز به جابه جایی شخصی‌سازی نمود.

رضایت شما افتخار ماست .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.3]